Uudis

Lapsed ja noored saavad sel laupäeval loomaaeda tasuta

Tallinna loomaaed.Foto: Shutterstock

Laupäeval, 11. veebruaril toimub Tallinna Loomaaias järjekordne tasuta külastuspäev kõigile kuni 19-aastastele lastele ja noortele. Tasuta külastuspäevad toimuvad iga kuu teisel laupäeval kuni aprillikuuni.

“Tallinnale kui Euroopa Rohelisele pealinnale on väga oluline, et elurikkusest hooliva ja keskkonna tervikut mõistva looduskultuuri edendamine algaks juba lapsepõlvest. Lõbus ja hariv ajaveetmine loomade seltsis peaks olema kättesaadav olenemata pere majanduslikult olukorrast ja sellepärast annamegi lastele võimaluse külastada loomaaeda tasuta,” ütles abilinnapea Vladimir Svet. 

Tänavuse talvehooaja tasuta külastuspäevad kõigile kuni 19-aastastele lastele ja noortele toimuvad iga kuu teisel laupäeval: 11. veebruaril, 11. märtsil ja 8. aprillil. Ent suvehooajal jätkub loomaaed ka tasuta sissepääsuga lastele lastekaitsepäeval ja loomaaia sünnipäeval. Külastuspäeval toimuvatel üritustel osalemine lisapiletit ei nõua. Eelkooliealistele lastele on loomaaia külastamine tasuta iga päev. Kõigile teistele külastajatele ja sündmusel osalejatele kehtivad loomaaia tavapärased külastuspiletite hinnad. 

Loomaaed on avatud iga päev. Sissepääs ja kassad avatud kell 9-15.30, laste loomaaed kell 10-17, siseekspositsioonid kell 10-16 ja loomaaed kell 9-17. Esmaspäeviti on siseekspositsioonid suletud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.