Lasnamäe lastekeskuses saavad lapsed tasuta huviringides käia

Foto: Shutterstock

Lasnamäe lastekeskus pakub Lasnamäe linnaosa 30. juubeli raames tasuta huviringe nii lastele kui ka peredele. 

„Mul on äärmiselt hea meel ja ma olen tänulik selle eest, et Lasnamäe juubeliprogrammi on panustanud mitte ainult need organisatsioonid ja koostööpartnerid, kes tegelevadki igapäevaselt ürituste korraldamisega, aga ka need, kelle igapäeva tegevus on hoopis midagi muud ja igaühele ei ole ta nähtav. Lasnamäe Lastekeskus on üks sellistest organisatsioonidest,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko. 

Lasnamäe Lastekeskus (Ümera 46) pakub kõigile huvilistele tasuta huviringe, üritused toimuvad Lasnamäe linnaosa 30. juubeli raames. Huviringe leidub igale maitsele ning vanusele, oodatud osa võtma on nii lapsed, täiskasvanud kui ka pered. Huviringe viivad läbi Lasnamäe Lastekeskuse töötajad.

„Lasnamäe Lastekeskuse eripärasus on hea koostöö lapsevanematega. Ainult koostöös vanematega võib saavutada häid tulemusi. Kuidas parandada peresuhteid? Kuidas luua usalduslik side vanema ja lapse vahel? Kust leida motivatsiooni?  Õnneks on meil sellistele küsimustele vastused olemas. Ootame avatud huviringidesse, mis toimuvad Lasnamäe linnaosa sünnipäeva tähistamise raames, lapsi koos oma vanematega! Vaatame kuidas huviringid lähevad ning kes teab, võib olla loome tulevikus selliseid püsivaid huviringe peredele,“ ütles Lasnamäe Lastekeskuse juhataja Ljudmilla Ivassenko.

Lasnamäe Lastekeskuse huviringide ajakava (kõik huviringid algavad kell 17.00 õhtul):

  • 29.05 Sportlikud võistlustantsud
  • 29.05 Kunstiring
  • 30.05 Tantsuring
  • 31.05 Maailma rahvaste mängud
  • 27.06 Käsitööring
  • 28.06 Psühholoogilised meeskonnamängud
  • 29.06 Kokandus

Kõikide huviringide kestus on orienteeruvalt 1.5 tundi. Kohtade arv huviringidesse on piiratud ning koha tagab eelregistreerimine. Registreerida on võimalik lingil: bit.ly/3VWqOTe ning telefoninumbril: 5511 9977. 

Lasnamäe Lastekeskusega on võimalik tutvuda lingil: bit.ly/3pzgSmA.

Linnaosa juubeliprogramm “Lasnamäe 30” kestab maist septembrini ning hõlmab endasse kokku üle 50 erineva tegevuse ja ürituse. Täpsem info ürituste ja tegevuste kohta hakkab ilmuma linnaosa kodulehel www.tallinn.ee/lasnamäe, sotsiaalmeedias https://www.facebook.com/Lasnamae ja linnaosa paberlehes mõni aeg enne ürituse toimumist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.