TLÜ-s on augusti alguses avatud täiendav vastuvõtt

Foto: Shutterstock

Tallinna ülikool avas täiendava vastuvõtu võõrkeelsetele ja osakoormusega eestikeelsetele õppekavadele. Avaldusi saab esitada 3.-8. augustini ning vastuvõtueksamid toimuvad 9.-11. augustini.

Täiendava vastuvõtu puhul saab esitada avalduse vaid ühele õppekavale ning kandideerida saavad vaid Eesti kodanikud ja Eestis alaliselt elavad inimesed. Kandideerimine toimub tudengite sisseastumise infosüsteemis SAISis.

Bakalaureuse tasemel on kandideerimiseks avatud viis ingliskeelset õppekava: ristmeedia, õigusteadus, interdistsiplinaarsed sotsiaalteadused, poliitika ja valitsemine ning interdistsiplinaarsed humanitaarteadused – Artes Liberales.

Magistriastmes on vastuvõtt on avatud riiklikult olulisel eestikeelsetel erialaladel – psühholoogia ja koolipsühholoogia erialal. Ingliskeelsetest magistrikavadest on võimalik kandideerida kommunikatsioonijuhtimise, rahvusvaheliste suhete ning inimõigused digitaalses ühiskonnas erialale.

Osakoormusega õppes on täiendavaks vastuvõtuks avatud kaks eestikeelset õppekava: õigusteaduse bakalaureus ja organisatsioonikäitumise magistrieriala.

Lisaks on avatud ka vastuvõtt sotsioloogia doktoriõppekavale doktorant-nooremteaduri kohale.

Paberkandjal lisadokumente ja avalduste esitamine kohapeal toimub 8. augustil ning vastuvõtueksamid toimuvad 9.-11. augustini.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.