Koolielu

Pelgulinna riigigümnaasium kutsub tutvuma kooli õppekorraldusega

Foto: Pelgulinna riigigümnaasium

Tallinnas Salme kultuurikeskuses tutvustab Tallinna Pelgulinna riigigümnaasium esmaspäeva õhtul sügisest avatava kooli eripära, õppekorraldust ja õpilaste vastuvõttu.

Kohtumisel kirjeldatakse, missugused võimalused uute riigigümnaasiumide tulekuga avanevad, tutvustatakse Pelgulinna riigigümnaasiumi eripära ja põhimõtteid, valikmooduleid ja valikaineid, õppekorraldust ning sügiseks valmivat koolimaja.

Samuti selgitatakse, kuidas toimub gümnaasiumis õppetöö, kuidas toetatakse õppijate arengut ja heaolu, kellega tehakse koostööd ja kuidas toimub sisseastumine. Kohtumisel jääb aega ka küsimusteks ning aruteluks kogukonnaga.

Kohtumisel osalevad Pelugulinna riigigümnaaiumi juht Indrek Lillemägi, õppejuht Ulvi Soomlais ning valdkondade juhtõpetajad.

Infotund algab kell 18 Salme kultuurikeskuses.

Tallinna Pelgulinna riigigümnaasium on üks kolmest uuest Tallinnasse rajatavast riigigümnaasiumist. Rajatav koolihoone asub Kolde puiesteel ning valmib augustiks. Kool alustab tööd 1. septembril ning esimesel aastal võetakse vastu 360 kümnenda klassi õpilast. Koolis pakutakse laiapõhjalist gümnaasiumiharidust ja iga õpilane saab kokku panna oma õpitee ning minna soovi korral süvitsi reaalias, sotsiaalias või humanitaarias või eri valdkondi põimida. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.