Kohila gümnaasiumi direktoriks saab Marko Kaljuveer

Foto: Shutterstock

Kolmapäevast alustab Kohila gümnaasiumi direktorina tööd varem ringhäälingu ja meedia valdkonnas tegutsenud Marko Kaljuveer.

Kaljuveer on varem töötanud Eesti Rahvusringhäälingus sporditoimetuse juhatajana ja AS Postimees Grupis peaprodutsendina. Haridusmaastikul on Kaljuveeril varasem kogemus Saue kooli vene keele õpetajana.

Direktori ametikohale kandideeris seitse inimest, kellest neli kutsuti vestlusvooru. Tugevate kandidaatide seast langetati konsensuslik otsus valida uueks direktoriks Marko Kaljuveer. “Olen veendunud, et Kaljuveeri karismaatiline isiksus toob kevadise värskuse kooliellu. Tema avar vaade haridusele, organiseerimisvõime, liidriomadused annavad kindluse, et Kohila gümnaasium saab endale silmapaistva koolijuhi,” leidis valimiskomisjoni kuulunud Kohila vallavanem Allar Haljasorg.

Varem ERR-i sporditoimetuse juhi ning AS-i Postimees Grupp peaprodutsendina töötanud Kaljuveer soovib meedias oldud aastakümnete jooksul omandatud unikaalsed oskused rakendada edaspidi Kohila gümnaasiumi juhtimisse. “Leian, et haridusvaldkond on tänasel päeval Eesti riigi hetke üks võtmekoht”, sõnas Kaljuveer.

Ta lisas, et varasem töö põhikooli õpetajana on näidanud, et koolitöö talle väga meeldib ja sobib, sest kontakt noortega on olnud suurepärane ja nende tagasiside positiivne ning julgustav.

Marko Kaljuveer soovib Kohila gümnaasiumi juhtimisel keskenduda kogukonda kaasates kooli meeskonna juhtimisele ning ta peab oluliseks koostöö edendamist teiste haridusasutuste ja organisatsioonidega. Täiendavalt soovib arendada noortes meediapädevust ning suurendada huvi liikumise vastu.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.