Tartu mänguasjamuuseum tähistab sünnipäeva perehommikuga

Tartu mänguasjamuuseumFoto: Shutterstock

Laupäeval, 20. mail kell 11–14 tähistatakse Tartu mänguasjamuuseumi sünnipäeva perehommikuga “Lillekäpa karupidu”.

Muuseumi põhimajas toimuval sünnipäevapeol saab mängida ja meisterdada, keerutada õnneloosiratast, kallistada karusid, lasta endale näomaalinguid teha ning nautida maiuseid ühepäevakohvikus.  
Muuseumi direktori Triin Vaaro sõnul on sel kevadel 29-aastaseks saav mänguasjamuuseum jätkuvalt nii suurte kui ka väikeste lemmikpaik. “Samamoodi nagu mänguasjamuuseum on meie külastajate meelest soe ja sõbralik, tahame selgi aastal korraldada peo, kus saab karudega kallistada, mõnusalt meisterdada ja mängida ning lihtsalt koosolemisest rõõmu tunda,” lisas Vaaro.  

Sünnipäevapeo programm on mitmekülgne: muuseumis saab osaleda karude otsimismängus ja karude puutöötoas, keerutada õnneloosiratast ja lasta endale näomaalinguid teha, mängutoas toimuvad rallikarude ja karumaskide töötoad ning lisaks on muuseumis avatud ühepäevakohvik. Peole pääs on kõigile tasuta, kohvikus pakutavad pirukad ja koogid ning ka õnneloos on eraldi tasu eest. Ühepäevakohvikuga tuleb muuseumile külla Haga Perepagar.  

Muuseumi põhimaja näitused aadressil Lutsu 8 on kõigile huvilistele tasuta avatud kuni kella 17ni. Muuseumiööl mänguasjamuuseum avatud ei ole.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.