Tallinn korraldab suvel noortele tasuta treeninguid

Foto: Shutterstock

Tallinnas saab esmaspäeval, 12. juunil alguse läbi suve vältav välitreeningute sari, mille eesmärk on pakkuda 7-26-aastastele lastele ja noortele suvevaheajaks sportlikku ajaveetmise võimalust ja innustada regulaarselt liikuma – pealinna noortele on suvetreeningutes osalemine tasuta.

Abilinnapea Tiit Teriku sõnul on Tallinnal ambitsioonikas eesmärk tõsta 2035. aastaks tervislike eluviiside ja piisavalt liikuvate linlaste arv 65 protsendini elanikkonnast. „Suvevaheajal pakutavad treeningud toetavad kindlasti neid püüdlusi. Ühelt poolt on see noortele hea võimalus sisustada koolivaheajal kvaliteetselt vaba aega, teisalt aga aitavad erinevad tasuta sportimisvõimalused kaasa liikumisharjumuse kujunemisele,“ lausus Terik.

Suvetreeningute raames viivad võrk-, korv- ja jalgpalli ning tõukeratta treeninguid läbi mitmed pikaaegse kogemusega treenerid. Treeningud toimuvad iganädalaselt alates 12. juunist kuni 31. augustini erinevatel Tallinna spordiväljakutel ja on tasuta. 

Treeningud toimuvad Kesklinna, Kristiine, Haabersti, Nõmme, Pirita, Põhja-Tallinna, Mustamäe ja Lasnamäe linnaosade spordiplatsidel ning ühe treeningu pikkus on orienteeruvalt 1,5–2 tundi. Treeningutele on oodatud kõik noored spordihuvilised, varasem kogemus spordialaga ei ole vajalik. Treenerid registreerivad osalejad kohapeal.

Tallinna kultuuri- ja spordiamet korraldab noorte suvetreeninguid koostöös Tallinna haridusametiga juba neljandat aastat. Täpsem ajakava ja lisainfo on saadaval kodulehel www.tallinn.ee/sport. 

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.