Uudis

Lasnamäe uisuväljakud lõpetavad peagi hooaja

Foto: Shutterstock

Tallinnas Lasnamäel tegutsevad uisuväljakud Tondiraba pargis ja Härma staadionil lõpetavad peagi käesolevaks hooajaks oma tegevuse.  

„Pean tõdema, et uisutamine on muutunud järk-järgult aina populaarsemaks aktiivselt vabaaja veetmise viisiks Lasnamäe linnaosas ning selle üle on vaid hea meel. Selle teadmisega arvestame kindlasti järgmist talvehooaega planeerides. Talvine hooaeg meie uisuväljakutel hakkab paraku lõppema, ning veel loetud päevadel on võimalik uisutada hubasel Tondiraba pargi uisuväljakul ning Härma uisuovaalil,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.  

Eesti suurima uisuringiga Härma staadion asub Lasnamäe Vene gümnaasiumi kõrval. Valgustatud uisustaadion on avatud esmaspäevast pühapäevani kella 9-22. Pühapäeval, 12. märtsil  on viimane päev sellel hooajal, kui Härma uisuovaal on ametlikult kõikide teenustega avatud.

Alates esmaspäevast, 13. märtsist saavad inimesed, kellel on oma uisud, uisutada Härma uisuovaalil tasuta seni, kuni ilmastik võimaldab. Alates esmaspäevast pole võimalik enam uiske rentida ega pakuta ka muid kohapealseid teenuseid. Samuti ei kasutata külmakompressorit jää hoidmiseks. Tagatud on jää kvaliteet vastavalt ilmastikule. 

Tondiraba pargis asuv Lasnamäe Uisupark on avatud esmaspäevast pühapäevani kella 10-21. Pilet tagab tund aega uisutamist. Uisuplats asub Tondiraba pargi läänepoolses osas ning kohale võib tulla ka isiklike uiskudega, välja arvatud kiiruisutamise- ja matkauiskudega. Tondiraba Uisupark on avatud pühapäevani, 19. märtsini. Pühapäeval on samuti võimalik veel uisutada.   

Lisainfot Lasnamäel tegutsevate uisuväljakute kohta saab Uisu Pargi ja uisuringi haldava Pirita spordikeskuse kodulehelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.