Uudis

Lapsed ja noored saavad sel laupäeval loomaaeda tasuta

Foto: Shutterstock

Laupäeval, 11. märtsil toimub Tallinna Loomaaias järjekordne tasuta külastuspäev kõigile kuni 19-aastastele lastele ja noortele. Tasuta külastuspäevad toimuvad iga kuu teisel laupäeval kuni aprillikuuni, kassas tuleb nullpileti saamiseks esitada õpilaspilet või ID-kaart.

“Kahtlemata, lõbus ja hariv ajaveetmine peaks olema kättesaadav olenemata pere majanduslikult olukorrast ja sellepärast pakumegi lastele võimaluse külastada talvehooajal korra kuus loomaaeda tasuta,“ ütles abilinnapea Vladimir Svet. 

Külastuse käigus soovitakse pilk peale heita loomade söögiaegadele. Laupäeviti saab jälgida, mida ja kuidas söövad laiskloom, haspelkarud, senegali galaagod, hallhülged, aafrika savannielevandid ja pintšetamariinid.

Järgmine ja ühtlasi talvehooaja viimane laste laupäev toimub 8. aprillil, ent suvehooajal jätkub loomaaed ka tasuta sissepääsuga lastele lastekaitsepäeval ja loomaaia sünnipäeval. Külastuspäeval toimuvatel üritustel osalemine lisapiletit ei nõua. Eelkooliealistele lastele on loomaaia külastamine tasuta iga päev. Kõigile teistele külastajatele ja sündmusel osalejatele kehtivad loomaaia tavapärased külastuspiletite hinnad. 

Märtsis on loomaaia sissepääs ja kassad avatud kell 9-17 ning loomaaed on avatud kell 9-19. Laste loomaaia siseruumid on avatud kell 10-17 ning paksunahaliste maja ja troopikamajad on avatud kell 10-18.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.