Uudis

Kuidas tundub? Ema paigaldas oma nelja- ja viieaastastele tütardele hiigelpikad kunstküüned

Pilt on illustratiivne.Foto: Shutterstock

Kui mõni lapsevanem peab koolieelikute küünte lakkimistki piiri ületamiseks, siis teine ei näe probleemi ka selles, kui pisikestel tüdrukutel on hiigelpikad kunstküüned, nagu selgub.

Internet on kihama löönud pärast seda, kui küünetehnikuna töötav Asia JJ oma nelja- ja viieaastastele tütardele tohutupikad akrüülküüned paigaldas. Paljud mõistavad asja hukka. Naine ise aga ei saa aru, milles probleem.

31-aastane Asia ütleb, et tütardele küünte paigaldamine, nende viimistlemine ja kaunistamine on nende viis koos aega veeta. Oma tütarde küüsi jagab ta YouTube´i videotes, kus tõttöelda ise veidi provokatiivselt küsib, kas ehk on lapsed sellise asja jaoks liiga noored.

Ta kinnitab inimeste rahustamiseks, et kasutab lastele küünte paigaldamiseks teistsugust liimi, mis ei eelda, et eemaldamisel peab küüsi pikalt atsetoonis leotama, kuid see eriti kedagi ei rahusta.

“Lihtsalt… miks?”, “Sa võid oma laste küünte arengut ju jäädavalt kahjustada”, “Need lapsed on sellise asja jaoks kindlasti liiga noored!” on vaid mõned üksikud kommentaarid, mis videote alla jäetud.

Pärast mitte kuigi sõbralikku tagasisidet väidab Asia, et ta ei lase lastel nende küüntega olla kauem kui 10 minutit pärast videote valmimist.

Kuidas sulle tundub: kas väikelapsele sobivad sellised küüned?

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.