Uudis

Kas sõbrapäeva kink tehnikapoest tähendab suhte lõppu?

Halb või hea mõte?Foto: Shutterstock

Kuigi on ka paare, kes eelistavad praktilisi kingitusi, siis tihti arvatakse, et sõbrapäev ja tehnikakaubad ei käi omavahel kokku. Euronics pani kokku kingiideed, mis tõestavad, et tegelikult leiavad tehnikapoest kingituse ka kõige lootusetumad romantikud.

Kodune massaažisessioon

Kui sa soovid oma kaaslast romantilise massaažisessiooniga üllatada, aga sul puuduvad selleks vajalikud oskused, siis on variant pöörduda professionaali poole või võtta hoopis kasutusele väike abimees. Massaažisalongides algavad sessioonide hinnad reeglina paarikümnest eurost, kuid näiteks lihtsama massaažiseadme saab tehnikapoest vaid 16 euroga, millega saab massaaže nautida kasvõi iga päev. Lisaks on see ka palju intiimsem, kui võõra inimese poolt tehtud massaaž. Ja et tore abimees kapile niisama seisma ei jääks, on hea nipp panna massaažisessioonid kalendrisse ka juba järgmisteks nädalateks.

Armastusavaldus läbi muusika

Koosta oma kaaslasele playlist kõikidest lauludest, mis meenutavad sulle teda või teie ühiseid seiklusi. Üllata teda kõige ootamatumal hetkel, näiteks armsa kaasaskantava kõlariga, mille saab igal hetkel taskusse kaasa pista ja kust saab spetsiaalselt sinu koostatud playlisti ühisel jalutuskäigul või metsamajakeses ette mängida.

Õnnehormooni tekitav lamp

Päevad lähevad küll aina valgemaks, kuid talviselt muutlik ilm ei näita veel raugemise märke. Tujuka ilmaga veedame rohkem aega siseruumides ja seetõttu ei saa meie keha piisavalt päikesevalgust. Valgus ja eelkõige päikesevalgus on aga eluks hädavajalik – näiteks suureneb napima päikesevalgusega kuudel melatoniini tootmine, mis muudab hommikuti tõusmise raskemaks, sest organismi funktsioonid on aeglustunud. Paigutades oma öökapile valguslambi, lõpetab see hommikul käima pannes automaatselt teie keha melatoniini tootmise ja tuju muutub paremaks. Lisavalgus toob kaasa ka kvantitatiivsed muutused hormoonides ja aju neurotransmitterites, mis võivad positiivselt mõjutada teie aktiivsuse taset, tundeid ja enesetunnet.

Abiline ühiste hetkede jäädvustamiseks

Mis oleks romantilisem, kui koguda kõik oma ühised hetked pildialbumisse. Seda saab teha näiteks kaasaskantava fotoprinteri abil, mis mahub taskusse ja prindib vaid paari sekundiga valitud pildid kleepsuna välja, tehes mälestusteraamatu loomise ülilihtsaks. Selleks, et kõik need hetked aga kaadrisse püüda, tuleb appi käsistatiiv, mis jäädvustab ka teie kõige privaatsemad hetked, mil läheduses pole kedagi pildistajana appi küsida. Lisaks saad oma kaaslasele esitada väljakutse teha iga päev üks pilt või, miks ka mitte, 1-sekundiline videoklipp, millest saate järgmiseks sõbrapäevaks monteerida kuueminutilise video, mis terve teie aasta kokku võtab. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.