Eesti Loodusmuuseum pakub 28. aprillil tasuta sissepääsu kõigile külastajatele

Soode saalFoto: Eesti Loodusmuuseum - Albert Kerstna

Sel reedel, 28. aprillil on sissepääs Eesti Loodusmuuseumisse tasuta kõigile külastajatele. Muuseum on avatud kella 10-17.

„Paljud lapsevanemad on võtnud koolivaheajaks puhkuse, et avastada lastega põnevaid paiku ja selleks pakume homme head võimalust. Meie muuseumis jätkub tegevust kogu perele. Siin saab tutvuda Eesti metsade ja soode elanikega, seigelda virtuaalrabas, sukelduda Eesti fotokunstniku Peeter Lauritsa salapärasesse loomingusse ja tutvuda Läänemere elustikuga põneva elamusnäituse „Tuur Maria unenägu“ vahendusel,“ ütles Eesti Loodusmuuseumi direktor Heidi Jõks.  

Lisaks püsiekspositsioonidele ja Peeter Lauritsa autorinäitusele „Miski on kõigega seotud“ on praegu avatud trepigalerii näitus „Illar Muul – mees puu otsast“, mis on pühendatud väliseestlasest lendoravate uurija elutööle.  

Eesti Loodusmuuseum (Tallinn, Lai 29a) pakub tasuta sissepääsu iga kvartali esimese kuu viimasel reedel. 8-aastased ja nooremad lapsed pääsevad Eesti Loodusmuuseumisse alati tasuta. Lisainfo: loodusmuuseum.ee.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.