Koolielu

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool kutsub Ida-Virumaal avatud uste päevale

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool.Foto: TTK

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool kutsub teisipäeval oma Kohtla-Järve õppeüksusesse avatud uste päevale. 

Kool avab õppehuvilistele uksed kell 12-13. 

Kolmapäeval on aga avatud uste päev ja karjääripäev kooli Tallinna õppehooes. Karjääripäeval saavad saavad kõrgkooli tulevased ja praegused õppurid tutvuda tervishoiusektori asutuste poolt pakutavate praktika- ja karjäärivõimalustega, teatas kõrgkool. Samas on oodatud ka kõik teised huvilised, et tutvuda nii kooli kui tervishoiuasutuste tööga.

Avatud uste päeval ootavad huvilisi kõrgkooli õenduse õppetool, meditsiinitehnilise hariduse keskus, tervisehariduse keskus, elukestva õppe keskus, õppeosakond ja kutseõppe osakond. Osaleda saab nii avatud loengutes, praktikumides ja töötubades kui ühineda ringkäikudega kõrgkooli simulatsioonikeskuses ja erinevates õppelaborites. Avatud uste päevale on oodatud huvilised igas vanuses – lisaks gümnaasiumiõpilastele ka inimesed, kes mõtlevad eriala- ja elukutsevahetusele või soovivad end tervishoiuvaldkonnas täiendada.

Avatud uste päeva raames toimuval karjääripäeval on kohal Eesti suurimad tervishoiuvaldkonna tööandjad ja erialaliidud, kellega huvilised saavad vahetult suhelda ning neilt otse vajalikku teavet saada.

Karjääripäeval osalevad Eesti Õdede Liit, Tallinna Kiirabi, Ida-Tallinna Keskhaigla, Lääne-Tallinna Keskhaigla, Põhja-Eesti Regionaalhaigla, SA Tallinna Lastehaigla, SA Keila Haigla, Hiiu Ravikeskus, AS Kallavere Haigla, Eesti Töötukassa, Riigikaitse karjäärikeskus, Südameapteek, Benu apteek ja Tamro, Euroapteek OÜ, Apotheka, Eesti Audioloogia Selts, Hea Õde OÜ, Synlab Eesti OÜ, Pihlakodu hooldekodud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.