Beebi

Lutipudelite uus tehnoloogia loob beebile rinnaga toitmisele lähedase kogemuse

Kui last mingil põhjusel imetada ei saa, on hea, kui pudel imiteerib võimalikult palju ehtsat rinda.Foto: Shutterstock

Beebi- ja väikelastetoodete tootja Philips AVENT tõi turule uue lutipudeli, mille lutt tekitab beebil rinnast söömisega sarnase tunde. See aitab beebil süüa just endale harjumuspäraselt ja mugavalt.

Philips AVENTi uus lutipudel töötab nii tundelt kui funktsioonilt nagu ema rind ning laseb igal beebil ise oma söömise rütmi kontrollida. See tähendab, et pudel vabastab piima vaid siis, kui seda aktiivselt imeda ja pauside ajal piima voolamine peatub, nii saab laps rahulikult neelata ja hingata. See tekitab beebil rinnaimemisega lähedase tunde ning beebi saab süüa samamoodi nagu rinnast.

„Iga beebi toitumine on täiesti ainulaadne ning kuna parim on titale ikkagi rinnapiim, siis oleme uue tehnoloogiaga Natural Response lutipudelit luues sellele kogemusele palju tähelepanu pööranud,“ selgitas Philips AVENT Eesti esindaja Gerli Kohv. „Meie peamine eesmärk on alati lapse mugavus ja lapsevanema usaldus.“

Uus Philips Avent Natural Response pudel on varustatud AirFree ventiiliga, tänu millele beebi söömise ajal vähem õhku alla neelab. See aitab leevendada ka koolikute teket ja ebamugavustunnet. Lisaks hoiab ventiil ära hinnalise rinnapiima lekkimise ning beebi saab juua endale mugavas asendis.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.