Beebi

Beebile pileti ostmisest keeldunud paar jättis lapse lennujaama maha

Pilt on illustratiivne.Foto: Shutterstock

Hiljuti juhtus märkimisväärne lugu, mis pani imestama ka lennujaama ja lennufirma paljunäinud töötajad: hiljuti sündinud beebiga Ryanairi Tel Avivist Brüsselisse suunduvale lennule saabunud paar keeldus lapsele pileti ostmisest ja jättis ta seejärel lennujaama check ini maha.

Ryanairi info kohaselt tuleb nende lendudel osta väikelapse pilet vanemale kui 14-päevasele lapsele, kuid antud vanemad seda ei teadnud. Lennujaama saabudes ja pileti soetamise vajalikkusest kuuldes vanemad aga keeldusid selle soetamisest, vahendab Jerusalem Post.

Belgia kodakondsusega vanemad jätsid personaliga jagelemise järel lapse vankriga lihtsalt maha ja kõndisid turva- ja passikontrollist läbi selge kavatsusega ilma lapseta lennukile suunduda.

Lennujaama töötajad õnneks märkasid õigel hetkel, mis toimumas on, ning kutsusid politsei. Korrakaitsjad võtsid lapse enda hoole alla ja vanemad ülekuulamiseks kaasa.

“Kõik olid juhtunust täiesti šokeeritud, nii reisijad kui lennujaama ja Ryanairi töötajad. Me pole kunagi midagi sellist näinud,” rääkis lennufirma esindaja väljaandele.

Iisraeli lennuameti esindaja sõnul jõudsid vanemad ühes lapsega lennujaama väga viimasel minutil ja tahtsid kiiresti läbi teha turva- ja passikontrolli, et õigeaegselt lennukile jõuda. Seejuures otsustasid nad, et lapse piletiga nemad sekeldama ei hakka ja jätsid beebi lihtsalt maha.

Juhtunuga tegeleb edasi kohalik politsei.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.